zombie bunny wants me

T-shirt’lere ne kadar meraklı olduğumu bilirsiniz…

Tabii ki böyle bir şey yazacak kadar ibiş bir insan değilim. Sadece havaya girelim istedim, sonuçta bu bir moda yazısı tüm dünya böyle şeyleri seviyor yapacak bir şey yok.

Konuya gelecek olursak t-shirt’leri çok severim ve genelde samimi olduğumuz için onları tişört diye yazarım, bu böyle bilinsin.

Ekin Kodaman’in tişörtleri ile İnstagram’da karşılaştım. Her zaman için üstünde en acayip şeyler olan tişörtleri sevdiğimden hemen ilgimi çekti ve kendisini yakın takibe alıp izledim, sinsice bekledim. Yaratıcı ve el becerisi ne kadar gelişmiş olsa da kendisi sosyal medyadan bir o kadar da anlamıyor. Artık ”seni beğeniyorum” diye açık açık yazmanın zamanı geldi diye kendisine ulaştım ve kafamdaki tişörtleri anlattım. Ne kadar eğlenceli bir insan olduğunu da istediğim şeyi beklediğimden kat be kat iyi yaparak kanıtladı.

Benim için tişört kumaşı çok önemlidir, bu konuda Ekin’de hassas olduğundan tüm kumaşları en tiril tiril olanından seçiyor. Erkekler için de uygun kumaşları mevcut, sonuçta yaptıkları çok kız işi görünebilir ama sipariş usulü çalıştığından herkese göre bir seçeneği var. Elinde hazır olarak bir sürü baykuş var çünkü baykuş modasının suyunu çıkardınız kızlar. Her şeyin üstünde baykuş arıyorsunuz ama gece karşınıza çıksa taş atarsınız, artık buna bir son verin.

Fiyatları da gayet uygun, ”el emeği göz nuru” denilen şeyin tam karşılığı olduğundan verilen her kuruşa değiyor.

Siparişlerimi beklerken her zaman çok heyecanlı olurum ama bu sefer işin içinde ”zombi tavşan” olduğu için paketimin gelmesini sabırsızlıkla bekledim. Paketinin görünüşünden bile içinden iyi bir şey çıkacağı belliydi

Benim için işin en zor kısmı da bunları giyip fotoğraf çektirmek oldu. Çeken arkadaşımı ne kadar darladığımı ve neredeyse 100 tane fotoğraf içinden insan gibi 10 tane fotoğraf çıktığını da belirtmek isterim. Böyle şeyler yapmak çok zormuş, herkese göre değilmiş bunu anladım. Arada arı saldırısına uğradım bunu da belirtmeden geçemeyeceğim (çok zor şartlar altında çalıştık arkadaşlar…)
Burada arının saçıma girip girmediğinden emin olmaya çalışan ama bir yandan da poz veren tambirmodel halimi görüyorsunuz
Zombi davşanımın kulağının ayağının ve kuyruğunun ısırıldığına dikkatinizi çekerim. Beyni de fırlamış, daha iyi bir tavşan görmedim. Üstünde ”zombie bunny wants tambirleydi” yazıyor. Buyursun gelsin.
Bu da bir başka sevdiğim hayvan olan civcivli tişörtüm. Rengi inanılmaz civcivler ise gerçekten çok komikler. Havaya girip kendini mert alaş sanan arkadaşımın ”şöyle dur, evet şimdi buraya bak” komutlarından sıkılıp civcivlerime çok kare ayıramadım kusura bakmayın.
Tişörtlerin modelleri vücut tipinize göre değişiyor, ben kısa olmalarını sevdim. İsterseniz daha uzun ve salaş, isterseniz de dar olabilir. Ben 2 yıldır pilates yapıyorum bu yüzden kısa olmalarında bir sakınca görmedim. ( tüm yazı boyunca hiç hava atmadım bu kadarcık da olsun, ayıp )
Süpriz delisi olduğumu daha ilk konuşmamızda anlayan Ekin bana tişörtlerle beraber bir de kolye ucu göndermiş, hemen doğumgünüm ne zaman söyledim. Elinde bulunsun…
Tişörtlerin bakımı da kolay 30 derecede yıkayıp tersten ütülüyorsunuz. Daha ne olsun, hem sadece sizde olan bir tişört hem de bakımı kolay.
Ekin Kodaman’ın yaptığı işler ve iletişim için adresi : http://equin.co/
Buradan kendisine ulaşabilir, merakınızı giderebilirsiniz.
Hepimiz zombiyiz isimli bu çalışmam ile yazımı sonlandırıyorum.

Tags:


Tambirleydi hakkında


One Response to zombie bunny wants me

  1. equinco says:

    Ben de kimse yorum yazmamis, neden acaba diyorum… Hmm, supermis BAYILDIM asdfasdfh

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Asansörle Yukarı Çık ↑