g-shock etkisi

Etkinliklerden hıyarcıklı vebaymışcasına kaçan birisi olmamın sebebi tabii ki modadır. İnsan bu işi hobi değil de iş olarak yapınca eğlenceli kısmı eve gidip polar sabahlığına sarınmak olabiliyor çünkü. Tüm o yorgunluğun üstüne bir de tanıtım tanıtım gezmek cazibesini yitiriyor.

Geçtiğimiz hafta Casio G-Shock etkinliğine davet edildiğimde polar sabahlığıma bunun diğerleri gibi olmadığını hisettiğimden bahsettim,o da anlayışla karşıladı ve ilginç olabilir dedi. Otto Santral’in kapısından girdiğim an gördüğüm şey doğru düşündüğümü kanıtladı

Adının Wase olduğunu öğrendiğim bu arkadaş kendince performansını ortaya koyuyordu. Ben etrafta saatlerle gezen kızlar ve tuhaf kanepeler göreceğimi sanıyordum açıkcası. Kanepeler yine vardı ama tuhaf değillerdi tabii ki.

Şu hayatta yemek yapmaktan kuşum Kıtmir kadar uzak olan ben, boya paleti gibi hazırlanmış yemek standında usta bir insanın zoruyla tavuklu bir yemek tablosu yaptım. (Yedim bile üstelik )

Bazı kaykay sevdalıları da kendilerince takılıyorlardı, ben baya bunları izledim doğal olarak.

Sanki bir arkadaşımızın evinde davet vardı ve orada takılmaya gittik gibi bir durum vardı. G-Shock Saatlerle yapılan performansları da 2 gün sonra aynı yerde yapılan parti ile sergilediler. Günün sonunda katılan herkese süpriz saat hediyesi vardı, bana mor çıktı.

Parti gecesi ortamda gerçekten eğlenmek ve gerçekten süzüm süzüm süzülmek isteyenler vardı.

Bütün bu etkinlik boyunca, isteyince ne kadar sakin ve güzel güzel takılmalık etkinlikler yapılabiliyor diye düşündüm. Gereksiz konuşmalar ve ısrarcı dayatmalar olmadan da bu tür şeyler yapılabiliyormuş yani.

Bu yazıyı klavyemde kopmuş olan G ve H tuşları ile yazdım, bu da benim başarım.


Tambirleydi hakkında


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Asansörle Yukarı Çık ↑