İnsanın yaza dair özleyeceği bir sürü şey olabilir. Hepsinin temelinde güneşin verdiği ısı olsa da benim için ayrıcalıklı olan bikinilerim oluyor. Dünyadaki en güzel şeyler gibi geliyor bana, üstüne ne giydiğinin altına hangi terliği seçtiğinin hiç önemi yok. Çoğu zaman vücudunun nasıl göründüğünün bile önemi yok. Tip ve sınıf ayırmadan herkesi memnun edecek naylonlar bu bikiniler, gerçek birer emekçiler. Aylarca da giyilse saatlerce de üstümüzde kalsa sonuç hep aynı rahatlık. Normalde iç çamaşırımız görünmesin diye uğraşırken “amaan içimde bikinim var nasıl olsa” rahatlığına bizi kavuşturan onlar.

2 parça şeye fazla mı anlam yüklüyorum diye hiç düşünmedim, 2 parçacık şey hayatıma nasıl da anlam yükleyebiliyor diye düşündüm.

Yaz sonunda eşyalarımı toplarken en çok bikinilerimden ayrılmak üzüyor beni. Bu kadar çok sevdiğimden dolayı tabii ki tam olarak sayısını bilmediğim kadar varlar ama sadece bu sene giydiğim favorilerimin fotoğraflarını çekip koymak istedim. Arada bakıp mutlu olayım diye.

Not: markalarını merak edenler için, baştan en sona kadar victoria’s secret, en sondaki agent provocateur

Tags:


Tambirleydi hakkında


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Asansörle Yukarı Çık ↑