29.07.2013

Bu gün o kadar çok üşüdüm ki mevsimlerden yaz olduğunu unuttum. Yazın üşümek çok güzel bir şey aslında, isterse kar yağsın yaz olduğu sürece kimin umrunda ki? Biliyorsun ki ne kadar soğuk olursa olsun en geç 1 gün sonra kemiklerin tekrar ısınacak ve tekrar uzaklara bakıp “üşümek nasıl bir şeydi unuttum valla” diyeceksin.

Plansızlık dünyanın en büyük lüksü. Bir şey olsun diye günler öncesinden ayarlıyorum ve olsun diye bekliyorum ama ne kadar istersem istiyim o plan iptal olunca bana bir rahatlama geliyor. Bunun psikolojide eminim çok ağır bir hastalık olarak tanımı vardır. Konu ne olursa olsun bir insan planı iptal oldu diye rahatlar mı hiç… Ucunda Miu miu’lar Chanel’ler bile olsa bir yere gidememek beni hiç üzmüyor. Plan yapmak güzel ama uygulamak zorunda olmak, yani sevdiğin bir şey için bile o zorunluluk hali içerisinde olmak beni soğutuyor belki de. Her şey kendiliğinden olsa keşke önceden düşünmek zorunda kalmasak.

Yarın için çok güzel planlar yaptım, tam iptal etmelik.


Tambirleydi hakkında


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Asansörle Yukarı Çık ↑