28.07.2013

İnsan hiçbir şey yapmayınca mı yoksa çok meşgul olunca mı gün daha çabuk geçiyor çözebilmiş değilim.  Bugün gerçekten hiçbir şey yapamadan geçirdim günümü, çünkü dışarı çıkmak sıcaktan dolayı imkansızdı. Yine de jet hızıyla geçti gün, güya bir de Akyaka’ya Cittaslow diyorlar bunun nesi yavaş allah aşkına? Yine göz açıp kapayıncaya kadar geçen bir yazla karşı karşıyayım anladım.

Bazen istanbul’a gıcık oluyorum. Ben uzaktayken arkamdan iş çeviriyor gibime geliyor ve İstanbul bunu çok iyi yapıyor. Hani sürekli hayırsız olduğunuzu söyleyen ama aslında kendisi hayırsızın önde gideni olan arkadaşlar vardır ya, işte İstanbul öyle bir şey.  Sonra diyorum ki istediğini yapsın ben dönünce yine bana kalacak. Çünkü Akyaka gibi şahane bir yeri bırakıp resmen o suyu bile Mordor’dan gelen memlekete lütfediyorum. Sırf bunları düşünmemek için sanki aslında Akyaka günlerim gerçek hayatım İstanbul ise hayatıma ara verdiğim zamanlarımmış gibi varsayıyorum.

Hiçbir şey yapmamak çok yorucuydu,  düşünmekten beynim yoruldu. Umarım hava biraz normale döner de ben de evden çıkıp biraz dinlenme fırsatı bulabilirim.


Tambirleydi hakkında


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Asansörle Yukarı Çık ↑