23.07.2103

Annemin yaptığı inanılmaz pofidik poğaçalar bugün Akyaka’daki sağlıklı günlerimin baltalayıcısı oldu. 5 adet poğaça yiyip uyumak nasıl bir şey bilir misiniz…Rüyada kalp krizi geçirdiğini görüp Taklamakan çölündeymişcesine susuz bir şekilde uyanmaktır. Akşam saatlerim nasıl geçti hatırlamıyorum çünkü poğaçaların uyuşturucu etkisinin altındaydım. Etrafa boş boş bakıp durdum ve yaklaşık 5 litre su içtim.

Çok güzel bir yerdeyseniz kötü şeyler hiç umrunuzda olmamalı. Benim için bu işler böyle gitmiyor, her an bir şey olacak ve kıymetli tatil günlerim zehir olacak diye bekliyorum. Yarını düşünmek zorunda olmamak insanı gamsız değil paranoyak yapıyor sanki. İşin tuhaf yanı buradaki en stresli günüm bile bir kış günü bana en tatlıymış gibi gelebiliyor düşününce. Elimin üstünü yiyip serçe parmağımı benden uzaklaştıran sivrisinek kışın gözümde yakışıklı prens gibi olabiliyor. Odamdaki yatağımda amaçsızca uzanmak ve sanki hiç skıntım olmayacakmış gibi hissetmek istiyorum.

Akyaka’da mutlu olmak demek kraliyet bebeğinin doğduğunu duyunca ”burayı göremedikten sonra prens olsa ne olur” demektir.


Tambirleydi hakkında


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Asansörle Yukarı Çık ↑