18.07.2013

Şu an üzerimde hırka ayağımda çorap olduğuna şaşırmam gerek ama burası Akyaka olduğundan şaşırmıyorum. Günlerdir üşengeçlikten evde yuvarlanıp bugün sahile gittim ve benim gitmemle güneşin de gitmesi bir oldu. Neyse ki her haliyle güzel, çoraplı veya bikinili farketmiyor.

”Yavaş şehir”de yaşayınca gerçekten aslında hayatın hiç de hızlı olmadığını anlıyorsun. Günler çok çabuk geçiyor dediklerimiz buradan hep uzakta. Tüm dünya dönüyor yakıyor yıkılıyor ama Akyaka sadece duruyor gibi. Bunu bir lütuf olarak gördüğümden geldiğim günden beri televizyon izlemedim. Zaten evde televizyon var mı yok mu belli değil, bu da evimiz için ilginç bir durum. Babam sürekli olarak kendine izleyecek bir maç bulurdu ama bu sefer televizyona mesafeli. Beni mutsuz ediyor dedi.

Benim için yazın tanımı çok, bunlardan birisi de telefonun ön kamerasından kendini çekip durmak. Bronz bir yüz her daim fotojenik olduğundan çek dur işte. Sonra millete yolla biraz utansan da Facebook’da paylaş. Yazın her şey mübah, isteyen istediğini desin, kendini çekip çekip paylaşan kız olsam ne farkeder ki. Tüm kış mayalıhamur gibi gezdikten sonra biraz kızarmaya ve bunun güzelliğini de paylaşmaya herkesin hakkı var. Yaşasın Facebook’daki yazlık albümler.

Hırka giymek kabul edilebilir ama Temmuz’da çorap hiç olmuyor.


Tambirleydi hakkında


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Asansörle Yukarı Çık ↑