17.07.2013

Bugün çok uzun zamandır yapmak istediğim bir şeyi yapıp mektup yazdım. En son ne zaman el yazısıyla bu kadar uzun bir metin yazmıştım hatırlamıyorum, zaten karmakarışık yazımla ta buradan New York’u kör edeceğime eminim. Yine de mektup yazmak dünyanın en iyi 100 şeyi listesine girer benim için.

Bu nasıl bir tembelliktir ki George Clooney’in boğuştuğu fırtınalı havalarda bile yat gezisine çıkan ben birazcık bulut görünce sahile gitmekten vazgeçiyorum. Yarın giderim boşver diyorum. Bana ne oldu bilmiyorum ama bahçedeki sedirlerin bunda payı büyük, efsunlu sedirler yaptırmış annem resmen. Yatan bir daha kalkamıyor.

İnsanın ağrımayı en çok hakeden yeri başı, geri kalan yerlerin amacı sadece şımarıklık. Koskoca beyin var yahu içerde, heralde ağrıyacak. Ama karın ağrıyor mesela durduk yere veya mide ağrıyor. Size ne oluyor allah aşkına bütün komutları beyin veriyor zaten. İşgüzarlıklarından dahiliyeciler zengin oldu resmen. Gerçi onlara da hak vermek lazım eğer ben mide olsaydım veya dalak, beyni çok kıskanırdım ve sık sık arıza çıkarabilirdim. Bilemiyorum empatik olmak bu konularda beni çıkmaza sürüklüyor.

 

 


Tambirleydi hakkında


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Asansörle Yukarı Çık ↑